Кропивницький Нерест 2024

НАКАЗ ПРО НЕРЕСТОВУ ЗАБОРОНУ

Детальніше

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ
ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К АЗ

12 березня 2019 року № 6

Про встановлення весняно - літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2019 році

З метою забезпечення охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об'єктах підконтрольних Кіровоградрибоохороні, керуючись ст. 19, 20 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", п.п. 8.1 .,8.2.,8.3 "Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999р.№33 зареєстрованим в Мін'юсті 25 травня 1999р. за №326/3619 та п.п.3.14.,4.4.,4.14.3.,5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 28.04.99р. за № 269/3562,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:

- на Кам'янському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони, - з 1 квітня по 9 червня 2019 року (включно);

- в усіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2019 року (включно);

- в придаткових - з 1 квітня по 29 червня 2019 року (включно).

2. Вважати основними місцями нересту водних біоресурсів великих річок області зарослі вищою рослинністю або закорчовані ділянки, стариці, заплави та прибережну рослинність:

- заплави р. Синюха від смт. Вільшанка вниз до Червонохутірської

ГЕС;

- заплава р. Південний Буг від залізничного моста вниз до рятувальної станції м. Гайворон;

- заплава р. Бешка нижче за течією від автомобільного мосту (шлях Кіровоград-Олександрія) до греблі;

- заплава р. Сугоклія на відстані 1 км вище від греблі в районі м. Бобринець;

- заплава р. Інгул на південь від с. Інгульське (на відстані 2 км);

- заплава р. Велика Вись в межах с. Кам’янка до с. Мартоноша Новомиргородського району.

3. На інших рибогосподарських водних об’єктах області нерестовищами вважати мілководні, зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, заплави, прибережну рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних об’єктах.

4. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 "Правил любительського і спортивного рибальства", пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затверджених цим Наказом Переліку нерестовищ на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено ( за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).

5. Поінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно - літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

4. У роботі керуватися Планом спільних заходів

Кіровоградрибоохорони, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, Управління Служби безпеки в Кіровоградській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області по охороні рибних запасів та боротьбі з браконьєрством в зоні діяльності Кіровоградрибоохорони на 2019 рік.

5. Затвердити перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Кам'янському водосховищах (додається).

6. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Кам'янському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою або донною з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Кам'янському та Дніпродзержинському водосховищах

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Голова комісії з ліквідації- —

начальник відділу ОВБ Т.Л. Ціленко

Затверджено: Наказом

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області № 6 від 12 березня 2019 р.

ПЕРЕЛІК

ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час
проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів в період нересту

2019 року.

На заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою (з одним гачком),або спінінгом (для блешення) на наступних ділянках, з обов’язковим дотриманням «Правил любительського і спортивного рибальства».

1. Кременчуцьке водосховище:

- м. Світловодськ - від пляжу «Андрушкін яр» до входу в річковий порт м. Світловодськ.

- с. Андрусівка - район кар’єру „Бессарабія”.

- с. Нагірне - район бази „Зв’язківець”.

2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах.

Головний спеціаліст сектору іхтіологіі та

регулювання рибальства Т. Волохова

Затверджено: Наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області № 6 від 12 березня 2019 р.

Перелік нерестовищ

по Кам'янському та Кременчуцькому водосховищах,
на яких спортивний і любительський лов риби
в період нересту заборонено

Кам’янське водосховище

1. Плавні (правий берег) - від меж міста Світловодська до дамби озера Плоське вниз по течії - (720 га).

2. Успенські плавні від траверзу порту Комсомольська вниз по течії до Дереївського кар’єру - (900 га)

3. Дереївські плавні (правий берег) - від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до форватора - (800 га)

4. Куцеволівські плавні (правий берег) - від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора - (150 га).

Нерестовища нижньої частини Кременчуцького водосховища:

1. Андрусівська затока (Світловодський район). Площа затоки - 50 га, з них мілководдя - 27 га.

2. Цибульницька затока - від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник.

Головний спеціаліст сектору іхтіології та

регулювання рибальства Т. Волохова

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ
ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К АЗ

12 березня 2019 року № 7

Про встановлення заборони на лов раків

під час линьки у рибогосподарських водних об’єктах,

підконтрольних Кіровоградрибоохороні у 2019 році.

Відповідно до 4.5, 4.6 “Правил любительського і спортивного

рибальства44, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 р. № 19 та з метою охорони природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Кіровоградрибоохороні,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити будь-який лов раків в водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області:

- в період виношування ікри та першої линьки - в терміни з 1 квітня по ЗО червня 2019 року;

- в період другої линьки - в терміни з 25 серпня по ЗО вересня 2019 року.

2. Державним інспекторам в районах області в засобах масової інформації оповістити населення про терміни заборони на лов раків та про повну заборону на цей період любительського їх лову.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова комісії з ліквідації-

начальник відділу ОВБ Т. Ціленко

HTML CSS и JavaScript являются элементами клиентского интерфейса каждого веб-сайта. Узнайте, как стать веб-разработчиком.

No comment! .