Суми Нерест 2024

НАКАЗ ПРО НЕРЕСТОВУ ЗАБОРОНУ

Детальніше

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО
ГОСПОДАРСТВА У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

м. Суми

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2019 році

Відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпунктів 8.1, 8.2 та 8.3 пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 за № 326/3619, підпунктів 3.14 пункту 3 та підпунктів 4.4., 4.5., 4.14.3 пункту 4 та підпункту 5.3 пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, листа Інституту рибного господарства НААН України від 28.02.2019 № 144-02/18 з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2019 року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2019 року включно;

- у придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2019 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2019 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється використання плавзасобів оснащених двигунами, за винятком суден контролюючих органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, крім тих, що знаходяться в межах населеного пункту, де дозволяється любительський лов риби з берега однією поплавкою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. .

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. Відділу іхтіології та регулювання рибальства довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів.

7. Відділу іхтіології та регулювання рибальства, відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» забезпечити здійснення заходів ^ проведенню тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично вести спостереження за нерестом.

8. Інспекторському складу надавати щомісячно до 1 числа відділу іхтіології та регулювання рибальства інформацію про хід нересту на водних об’єктах області.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 Начальник Управління О.М.Непочатов

No comment! .