Житомир Нерест 2024

НАКАЗ ПРО НЕРЕСТОВУ ЗАБОРОНУ

Детальніше

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА

У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

(Житомирський рибоохоронний патруль)

НАКАЗ

Житомир

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об ’єктах Житомирської області у 2019 році.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», п. 8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99 № 33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.05.99 № 326/3619, п.3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського та спортивного рибальства», затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.99 № 19, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.04.99 № 269/3562, керуючись Положенням про Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області, затвердженого наказом Державного агентства рибного господарства України 15.07.2016р. №229, з метою охорони природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в зоні діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити весняно-літню нерестову заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у такі строки:

  • - на річках та їх притоках: з 01 квітня до 20 травня;
  • - на водосховищах та ставках: з 01 квітня до 10 червня;
  • - у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів: з 01 квітня до ЗО червня.

2. Заборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Житомирській області з 01 квітня по 20 червня та з 15 липня по 05 вересня під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок.

3. Заборонити проведення змагань з рибальства та підводного полювання у період весняно-літньої нерестової заборони, у ВІДПОВІДНОСТІ ДО П.1 цього наказу.

4. Заборонити в період весняно-літньої нерестової заборони, у відповідності

. до п.1 цього наказу, пересування будь-яких плавзасобів, що належать

фізичним або юридичним особам, за винятком суден контролюючих та інших державних органів, що використовуються під час виконання ними службових обов’язків.

5. Заборонити в період весняно-літньої нерестової заборони, у відповідності до п. 1 цього наказу, проведення гідромеханізованих, днопоглиблювальних та інших робіт, також добування будівельних матеріалів (піску, гравію, інш.)

6. Дозволити в період весняно-літньої нерестової заборони любительське та спортивне рибальство з берега, в межах населених пунктів, що розташовані на берегах водойм, за межами місць нересту риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.

7. Місцями нересту вважати мілководні, зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережну рослинність водних об’єктів.

8. Провести тримісячник охорони водних біоресурсів з 01 квітня по ЗО червня 2019 року.

9. Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль», відділу іхтіології та регулювання рибальства:

9.1 Вимоги цього наказу довести до відома та оповістити через засоби масової інформації населення, органи влади та місцевого самоврядування, зацікавлені підприємства, установи та організації.

9.2 Посилити охорону водойм, особливо місць нересту також шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, зацікавлені установи, підприємства та організації.

О.І. Гонтар

Начальник

 

No comment! .